Hero image
Tournament

Teams

U11/7


  • 1. K.V. Oostende (BE)
  • 2. K.S.K. Meeuwen (BE)
  • 3. RCS Bossière (BE)
  • 4. UBS Auvelais (BE)
  • 5. K.S.C. Blankenberge (BE)
  • 6. Kew Park Rangers (EN)
  • 7. ES Longuyonnaise-1 (FR)
  • 8. ES Longuyonnaise-2 (FR)
  • 9. Havre Caucriauville Sportif (FR)

U12


  • 1. K.V. Oostende (BE)
  • 2. C.S. Mont Saint Guibert (BE)
  • 3. R.F.C. Tilleur (BE)
  • 4. RFC Goé (BE)
  • 5. RCS Bossière (BE)
  • 6. AC Houilles-1 (FR)
  • 7. AC Houilles-2 (FR)
  • 8. US Montesson (FR)
  • 9. S.C. 't Gooi (NL)

U13


  • 1. K.V. Oostende (BE)
  • 2. SC Schwarz - Weiss Bregenz (AT)
  • 3. ES Brainoise (BE)
  • 4. K.F.C. Eppegem-1 (BE)
  • 5. K.F.C. Eppegem-2 (BE)
  • 6. SAV Sint Dimpna (BE)
  • 7. US Grace Hollogne (BE)
  • 8. S.F.C. Saive (BE)
  • 9. Brønderslev IF (DK)
  • 10. ES Longuyonnaise (FR)
  • 11. GRANDVILLIERS AC (FR)
  • 12. US Montesson (FR)
  • 13. S.V. Hoofddorp (NL)
  • 14. S.V. Diemen (NL)
  • 15. ASC (NL)
  • 16. S.V. de Vecht (NL)
  • 17. C.S.V. BE Quick Dokkum (NL)

U14


  • 1. K.V. Oostende (BE)
  • 2. Etoile Taminoise (BE)
  • 3. ES Chaumont (BE)
  • 4. VW Hamme (BE)
  • 5. Geisecker SV 26 (DE)
  • 6. Brønderslev IF (DK)
  • 7. sv Geinoord (NL)
  • 8. SV Kampong Voetbal (NL)
  • 9. FC Ijsselmonde (NL)

U15


  • 1. K.V. Oostende (BE)
  • 2. SV Anzegem (BE)
  • 3. AFCCM Braine Waterloo (BE)
  • 4. K.F.C. Eppegem-1 (BE)
  • 5. K.F.C. Eppegem-2 (BE)
  • 6. F.C. Ster (BE)
  • 7. Cercle Melle (BE)
  • 8. Geisecker SV 26 (DE)
  • 9. AS Vallée de L'Andelle (FR)
  • 10. FC Maubeuge Epinette (FR)
  • 11. CS Diana (FR)
  • 12. US Montesson (FR)
  • 13. Roda '23 (NL)
  • 14. SVH (NL)
  • 15. Koninklijke HVV (NL)
  • 16. S.V. de Vecht (NL)
  • 17. v.v. Rijsbergen (NL)
  • 18. Arnhemse Boys (NL)
  • 19. v.v. Emmen (NL)
  • 20. SDOL-1 (NL)
  • 21. SDOL-2 (NL)
  • 22. V.V. TLC (NL)

U16


  • 1. K.F.C. Eppegem (BE)
  • 2. RC Arquet (BE)
  • 3. ES Vaux-sur-Sûre (BE)
  • 4. BVC Bloemendaal (NL)
  • 5. Brønderslev IF (DK)

U17


  • 1. K.V. Oostende (BE)
  • 2. SSV Urbar (DE)
  • 3. SV Saar 05 Saarbrücken-1 (DE)
  • 4. SV Saar 05 Saarbrücken-2 (DE)
  • 5. GJ JA Bréal foot (FR)
  • 6. FC Famars (FR)
  • 7. Leers (FR)
  • 8. Paris Alesia (FR)
  • 9. V.V. Woubrugge (NL)
  • 10. Oliveo-1 (NL)
  • 11. Oliveo-2 (NL)
  • 12. SV Wippolder (NL)
  • 13. IJFC-1 (NL)
  • 14. IJFC-2 (NL)
  • 15. S.C. Irene (NL)
  • 16. S.C. Bemmel (NL)
  • 17. v.v. Emmen (NL)
  • 18. SDOL (NL)

U19


  • 1. SV Anzegem (BE)
  • 2. KSV Rumbeke (BE)
  • 3. SV Bredene (BE)
  • 4. SC Berliner Amateure 1920 e.V. (DE)
  • 5. SV Spexard (DE)
  • 6. JFV Zissen (DE)
  • 7. SGM GSV Höpfigheim / VFR Grossbottwar (DE)
  • 8. Templemars Vendeville (FR)
  • 9. vv Helpman (NL)

Tournament sponsored by